Aktivní pěna pro nákladní vozidla 1 L DEDRA DED8823A4 účinně reaguje se silnými nečistotami

Kód: DED8823A4
Nad 200 Kč máš dopravu ZDARMA
Značka: DEDRA
154 Kč / ks 127,27 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Obsah 1 litr - Alkalický, vysoce koncentrovaný přípravek pro mechanické mytí nákladních automobilů, autobusů, zemědělských strojů, stavebních strojů apod., odolný alkalickému prostředí. Široká škála aplikací umožňuje odstranění odolných silničních, olejových a jiných nečistot z karoserií, podvozků, kol, návěsů, plachet, železničních vagónů, cisteren atd..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah 1 litr - Alkalický, vysoce koncentrovaný přípravek pro mechanické mytí nákladních automobilů, autobusů, zemědělských strojů, stavebních strojů apod., odolný alkalickému prostředí. Široká škála aplikací umožňuje odstranění odolných silničních, olejových a jiných nečistot z karoserií, podvozků, kol, návěsů, plachet, železničních vagónů, cisteren atd.. Neutrální k plastovým povrchům a pryžovým těsněním. Obsahuje inhibitory koroze. Neobsahuje fosfáty, šetří životní prostředí. Průmyslová kvalita. Pro nejlepší účinek připravte roztok o koncentraci: 1: 7,5 až 1:10 s vodou 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
? Výrobce: Dedra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DEDRA Exim je největší polský výrobce nářadí a dílenského vybavení. DEDRA Exim se řadí ke světové špičce v oblasti AKU vybavení DEDRA SAS+ALL.

DEDRA FIRMA