DEDRA Mycí přípravek na betonové dlaždice 1l DED8823A5

Kód: DED8823A5
120 Kč / ks 99 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
9.2.2023
Možnosti doručení

Obsah 1 litr - Koncentrovaný, málo pěnivý, intenzivní, hluboce penetrující čistič dlažby. Funguje rychle a efektivně, udrží čištěný povrch čistý po dlouhou dobu. Rozpouští organické a minerální nečistoty i stopy po listech. Odstraňuje oleje, tuky, saze a další odolné nečistoty. Ideální pro povrchy z dlažebních kostek, betonu, dlažebních desek. V případě odolných nečistot operaci opakujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah 1 litr - Koncentrovaný, málo pěnivý, intenzivní, hluboce penetrující čistič dlažby. Funguje rychle a efektivně, udrží čištěný povrch čistý po dlouhou dobu. Rozpouští organické a minerální nečistoty i stopy po listech. Odstraňuje oleje, tuky, saze a další odolné nečistoty. Ideální pro povrchy z dlažebních kostek, betonu, dlažebních desek. V případě odolných nečistot operaci opakujte. Průmyslová kvalita. Přípravek by měl být používán v ředění: pro choulostivé povrchy 0,5-1 l / 10 l vody, na tvrdé a silně znečištěné povrchy 1-3L / 10L vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
? Výrobce: Dedra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DEDRA Exim je největší polský výrobce nářadí a dílenského vybavení. DEDRA Exim se řadí ke světové špičce v oblasti AKU vybavení DEDRA SAS+ALL.

DEDRA FIRMA