Gril Ghisa FFD 9kW

Kód: 03085G
Tip LPG souprava součásti
Značka: Foker
4 668 Kč / ks 3 857,85 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
3.10.2019

Skvělý stolní gril s velkým výkonem od výrobce Foker. Vyrobeno v Itálii, dodáváme včetně připojovací LPG soupravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní gril Ghisa je kombinace litinového velkokapacitního vařiče s termopojistkou a grilovací desky.

Vařič Ghisa: 

Jednohořákový, celolitinový, velmi robustní vařič na propan butan s plynulou regulací výkonu vhodný pro vaření s potřebou vysokého výkonu nebo například v domácí "druhé kuchyni". Všechny použité materiály splňují nejpřísnější kvalitativní normy a každý produkt je certifikován CE certifikátem. FOKER disponuje vlastní certifikovanou zkušebnou, kdy každý jednotlivý produkt prochází předprodejní technickou kontrolou. FOKER vyrábí a prodává plynové spotřebiče a je si nadmíru vědom, že bezpečnost a kvalita je na prvním místě.Produkty FOKER se výrazně liší celkovou kvalitou ve srovnání s neevropskou produkcí. Vybaven bezpečnostní elektromagnetickou tepelnou pojistkou: vypne přívod plynu při nekontrolovaném zhasnutí plamene.

  • výkon s regulací až do 8,8 kW
  • hmotnost: 9,6 kg
  • rozměry konstrukce (v * š * h): 17 x 40 x 41 cm
  • spotřeba plynu: 640 g/h
  • vhodný tlakový regulátor: 28 - 30 mbar (v balení včetně připojovací soupravy)

Grilovací deska Ghisa:

Robustní grilovací deska (hmotnost 8,6 kg) prémiového výrobce FOKER, je ideální pro grilování na otevřeném ohni nebo plynovém vařiči Foker Ghisa 9kW (dno grilovací desky je tomuto vařiči konstrukčně přizpůsobeno).

  • bez povrchové úpravy - černěno rostlinným olejem při procesu "odlévání"
  • hmotnost 8,6 kg
  • 385 x 435 x 35 mm (tloušťka litiny je 5-6 mm)

FOKER Italy: „Všechno ostatní jsou jen kopie…“
Vařiče Foker nepatří mezi nejlepší na světě. Vařiče Foker jsou nejlepší na světě. Důkazem je více než 40 letá stabilita firmy se stálým zájmem zákazníků z více než 25 zemí světa. Foker vyrábí v Itálii. Vařiče Foker plní nekompromisně kvalitativní normy, Foker disponuje vlastní certifikovanou zkušebnou, kdy každý jednotlivý produkt prochází předprodejní technickou kontrolou. Vařiče Foker se výrazně liší celkovou kvalitou ve srovnání s neevropskými produkty.

Kupujete produkt v rustikálním designu. Produkt nebo jeho části jsou vyrobeny ze strojně neopracované litiny. Mírné nerovnosti, nesoulad designu nebo mírně odlišné rozměry nemohou být předmětem reklamace. Litina není chráněna antikorozní povrchovou úpravou, pro zabránění koroze skladujte a užívejte produkt na vhodném místě, případně udržujte pomocí rostlinného oleje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grily
Záruka: 2 roky
Výrobce: Foker

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: