Hořák na plevel KG-BIO

Kód: 1047GBPC
Kartuše součásti
Značka: Kemper
762 Kč / ks 629,75 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Plynový hořák vhodný zejména pro k přírodě šetrnou likvidaci plevelů a mechů na chodnících či obrubnících. Vhodný pro menší plochy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpalovač, likvidátor plevele a mechu. Hořák je vhodný pro ekologickou likvidaci plevele či jako podpalovač grilů, krbů, k rozmrazování apod.. Plynulá regulace výkonu, piezo elektrické zapalování, pogumovaná rukojeť, ocelové - chromované tělo hořáku, robustní hubice.

S hořákem na zahradu? Ano, hubení plevele přehřátím je nejekologičtější a nejefektivnější! Plynové hořáky mohou sloužit také pro údržbu vašich chodníků či teras. Nežádoucím travinám mezi dlaždicemi lehce opálíme konečky kdy narušením buněčné struktury traviny přehřátím tato uhyne. Plevel stačí nahřát, nikoliv spálit. Správné nahřátí můžete zkontrolovat tak, že zkusíte otisknout svůj palec na list, pokud se na listu objeví otisk je nahřátí správné. Následně stačí traviny po cca dvou dnech odstranit pouhým zametením. Hořáky jsou vhodné jak pro domácí tak profesionální užití. Domácí hořáky můžeme využít nejen pro hubení plevelů, ale také jako podpalovač krbů, kotlů, grilů apod..

  • V balení kartuše SUPERGAS 330g
  • PIEZO zapalování
  • Výkon 6 kW
  • Spotřeba max. 428 g/h
  • Teplota plamene cca 1750°C
  • Délka hořáku 83 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Letlampy
Záruka: 2 roky
Piezo zapalování: ANO
Předehřev plynu: NE
Výrobce: Kemper Group

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: