Letlampa Tornado HOBBY KIT

Kód: KE2018KIT
496 Kč / ks 409,92 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
11.8.2020

Letlampa Tornado KIT je skvělým pomocníkem každého kutila. Lze s ní pájet, opalovat, nahřívat nebo třeba zapalovat gril.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný plynový hořák neboli letlampa je vhodná nejen pro opalování, zapalování, rozmazování, nahřívání, ale také pro nenáročné pájení resp. letování. Tornado letlampa je vyrobena z odolného plastu, kdy plynovod a hořák jsou z oceli a mosazi. Lze ji jednoduše ovládat jednou rukou včetně regulace výkonu. Nespornou výhodou letlampy Tornado je její hmotnost, která včetně plné plynové kartuše nepřesahuje 660 g.

Plamen letlampy Tornado má dvě užitkové linie, těsně za hubicí vzniká korunkový tvar světle modré barvy, který přechází do úzkého plamene, na hrotu je zaručena nejvyšší teplota pro pájení či rychlé nahřívání, dále se plamen rozšiřuje a přechází do tmavě modré barvy, zde je teplota plamene podstatně nižší, tuto část využijeme například při tvarování plastů.

Palivem letlampy kapalný butan v tzv. plynové propichovací kartuši, která je vyrobena z tenkostěnné oceli, propíchneme ji jehlou při instalaci do kazety s pružnou sponou. Plynová kartuše má v místě pro perforaci osazení, které přesně lícuje s pryžovým těsněním kolem jehly, tímto je dosaženo 100% těsnosti. Jsou li používány plynové propichovací kartuše Gas Stop System 1120S, je navíc zaručeno, že i při vyjmutí kartuše z letlampy nedojde k úniku plynu, jelikož plynové kartuše Kemper jsou vybaveny speciálním ventilem, který úniku brání, kartuši lze tedy libovolně, opakovaně instalovat a deinstalovat.

Plynové letlampy Kemper Tornado jsou kompletně vyráběny v Itálii, jsou oblíbeny pro bezporuchovost, ergonomický design, nízkou hmotnost a dlouhou životnost.

  • Plynulá regulace výkonu
  • Tryska Ø 0,25 mm
  • Výkon 1,37 kW | spotřeba max. 105 g/h
  • Rozměry 24 x 10,5 x 19 cm
  • 1x upínací pájecí hořák Ø 17 mm
  • 1x nástavec plochý pro odstraňování starých nátěrů - šířka 50 mm
  • 1x vidlicový nástavec pro ohřev resp. předehřev trubek Ø 22 mm
  • Vhodná náplň: propichovací kartuše 190 g není součásti balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Letlampy
Záruka: 2 roky
? Piezo zapalování: NE
? Předehřev plynu: NE
? Teplota plamene: 1800°C
? Výrobce: Kemper Group

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská skupina Kemper Group působí na českém a slovenském trhu prostřednictvím společnosti Da-So Group s.r.o. od roku 2010. Mezi nabízené značky patří také divize Plein Air a Walkover. Kemper Group Vám produkty především pro dům, zahradu, dílnu, stavbu, catering a volný čas. Všechny produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a skvělý design. Kemper je v současnosti světovým lídrem v kategoriích plynové nářadí a plynové kartuše. V Itálii a Francii je lídrem také v kategoriích lapače  hmyzu a odpuzovače škůdců, outdoorová elektrická a plynová topidla.