Nůž 245-XP-3/KP HUBERT

Kód: 9893
Novinka
Značka: MIKOV
ZdarmaZdarma
V1803745.1
4 310 Kč / ks 3 561,98 Kč bez DPH
V externím skladě
Můžeme doručit do:
5.3.2021

Při přípravě tohoto nože se spojil tradiční český výrobce nožů Mikov Mikulášovice s mysliveckým Řádem svatého Huberta. Výsledkem společného úsilí je praktický zavírací lovecký nůž, který vedle své nesporné užitné hodnoty přináší i pomoc potřebným.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při přípravě tohoto nože se spojil tradiční český výrobce nožů Mikov Mikulášovice s mysliveckým Řádem svatého Huberta. Výsledkem společného úsilí je praktický zavírací lovecký nůž, který vedle své nesporné užitné hodnoty přináší i pomoc potřebným. Z každého prodaného kusu bude totiž věnováno 95 Kč ve prospěch Hospitální nadace Františka Antonína hraběte Sporcka v Kuksu.

VYBAVENÍ:
Pro výrobu střenky loveckého nože HUBERT jsme použili pravé jelení paroží. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 440A o tvrdosti 56HRc. Čepel loveckého nože HUBERT je jištěna bezpečnostní pojistkou
Lovecký nůž HUBERT je vybaven také velkou praktickou prodlouženou pilkou s otvíráním z čela nože - bez nehetníku, bez pojistky. Dále je lovecký nůž HUBERT vybaven páráčkem. Lovecký nůž HUBERT je dodáván včetně kvalitního koženého pouzdra s logem Mikov. Lovecký zavírací nůž HUBERT je nový a loveckou veřejností očekávaný výrobek s charitativním příspěvkem společnosti Mikov Mikulášovice, která se nachází v Českém Švýcarsku.

Hmotnost: 0.087 kg
Materiál čepele: nerezová ocel 440 A - 54-57 HRc
Materiál střenky: paroh
Typ pojistky: backlock
Pouzdro: včetně koženého pouzdra
Počet dílů nože: 3
Délka nože (mm): 211
Délka čepele (mm): 91
Šířka čepele (mm): 20
Tloušťka čepele (mm): 2,6

Doplňkové parametry

Kategorie: Lovecké nože
Záruka: 2 roky
Materiál střenky: Paroží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: