Pánev VACA PAELLA-O36

Kód: P0136
192 Kč / ks 158,68 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Max. 7 porcí. Paellera La Valenciana z leštěné oceli vhodná na oheň a plyn. Kdo to neví, tak vzhledem ke speciálnímu ražení dna, nedochází k deformaci pánve vlivem tepla. Vyrobeno ve Španělsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánev tzv. paellera je kulatá nízká nádoba s madly, která se původně používá pro vaření španělského pokrmu paella. Paella je v podstatě rizoto s masem či mořskými plody a zeleninou, kořeněné mj. šafránem (v obchodech s kořením lze běžně zakoupit paella koření, které šafrán a ostatní ingredience nahradí). Původní originální paella se připravuje výhradně na pomerančovém dřevě (v našich podmínkách lze samozřejmě nahradit jakýmkoli jiným dřevem nebo pohodlně připravit paellu na paella plynovém hořáku).

Pánev je vyrobena z leštěné oceli bez povrchové úpravy a je vhodná pro vaření na "plynu" nebo otevřeném ohni. Dno pánve je speciálně raženo tak aby se zamezilo jakékoli deformaci způsobené teplem. Jedná se o pravidelné malé prohlubně, které dnes vyrazí lis, nicméně ještě v předválečných dobách bylo toto ražení prováděno ručně.

Paellery dodávané naší společností jsou vyráběny ve Španělsku firmou Vaello Campos výhradně z certifikovaných materiálů.

  • pro 7 porcí
  • vnější horní průměr 36 cm
  • vnější průměr dna 31 cm
  • výška bez madel 4 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve PAELLA
Záruka: 2 roky
? Povrchová úprava: Leštěná ocel
? Vhodná na indukci: NE
? Výrobce: Vaello Campos
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
EN Avatar autora 4.5.2020 11:24
Na paellu nepotřebujete předraženou pánev, úplně stačí tato, která je levná, funkční a ve skutečnosti vypadá lépe, než na obrázku
Odpovědět
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 14.8.2020
Výbor
5
EN Avatar autora | 4.5.2020
pánev ve skutečnosti vypadá ještě lépe, než na obrázku