PAC® Lampička FAVORITA 0033

Kód: 0033
986 Kč / ks 814,88 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Plynová lampička PAC® FAVORITA je kempingová přenosná svítilna s piezo zapalováním a integrovaným jednocestným ventilem. Pro přímé napojení k 2 kg PB lahvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plynová lampička PAC® FAVORITA je kempingová přenosná svítilna s piezo zapalováním a integrovaným jednocestným ventilem. Desítky let jsou plynové lampičky spolehlivým zdrojem světla i tepla v místech bez elektřiny. FAVORITA bude, díky robustnímu zpracování, sloužit mnoho let těm, kteří nejsou příznivci lampiček na baterie.

Lampičku FAVORITA připojíme k 2 kg PB lahvi (láhev není součásti), kdy doba provozu na plný výkon, který se dá srovnat se 100W žárovkou, je se spotřebou cca 85 g/h, zhruba 24 hodin. Což vystačí na mnoho příjemně strávených večerů.

Konstrukce lampičky je z oceli, která je chráněna proti korozi. Zdrojem světla, ale i tepla (nominální tepelný výkon je cca 1200W) je uzavřené hoření pomocí rozžhavené textilní punčošky umístěné na mosazné kandele. Skleněný cylindr chrání kandelu s punčoškou proti působení vnějších vlivů, kdy navíc pomáhá s rozptylem světla.

  • rozměr 18 x 26 cm
  • hmotnost 0,8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelovky a svítilny
Záruka: 2 roky
? Výrobce: P.A.C.
Napájení: Propan-Butan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: