Regulátor RECA PB 30-50 mbar 7 kg-h

Kód: 7318900116
419 Kč / ks 346,28 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.8.2019

Regulátor tlaku propan butanu s regulací výstupního tlaku a hlavně vysokou kapacitou průtoku, ideální pro nízkotlaké spotřebiče s vysokým výkonem (či jejich soubor) jakou jsou vařiče, grily, kamna, topidla apod..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regulátor tlaku propan butanu nebo propanu s nastavitelným výstupním tlakem od 30 do 50 mbar a kapacitou průtoku až 7 kg/h je vhodný pro nízkotlaké plynové spotřebiče nebo skupinu spotřebičů jejichž součet průtoku dosahuje více než 1,5 kg/h, což je max. hodnota běžných regulátorů tlaku plynu. Nastavitelný výstupní tlak dovoluje použít spotřebiče (většinou 50 mbar), které nejsou konstruovány pro v česku normovaný tlak.

Regulátor je vhodný pro připojení k LPG lahvi nebo k plynovému rozvodu. Pro připojení k LPG lahvi je potřebný "adaptér" s převlečnou maticí GBN2263, výstup z regulátoru je závitem G3/8", pro připojení LPG hadice doporučujeme 06072 (vše viz. související produkty). Upozorňujeme, že regulátor není konstuován pro použití v karavanu resp. interiéru.

Regulátor je vybaven přepouštěcím ventilem: přepouštěcí ventil proti přetlaku je bezpečnostní zařízení, které odvádí plyn do atmosféry, když tlak plynu dosáhne nastaveného tlaku. Uzavírá se, když se tlak sníží pod nastavený tlak. Tento ventil je v běžném provozu uzavřen.

  • Kapacita 7 kg/h
  • Vstupní tlak 1-16 bar
  • Výstupní tlak 30-50 mbar (regulace se provádí pomocí regulačního prvku - umístěn pod víčkem)
  • Vstupní závit vnitřní G1/4"RH (pravý)
  • Výstup závit vnitřní G3/8"RH (pravý)
  • Vyrobeno z hliníkové slitiny v Itálii dle EN 16129

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory tlaku plynu
Výrobce: RECA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: