Autorizovaný servis a poradenství

Jsme pověřenými zástupci Foker, CF Parker a Vaello Campos. Pro produkty těchto výrobců nabízíme záruční a pozáruční servis, údržbu a náhradní díly. V případě zájmu nás kontaktujte na info@bilimarket.cz, na poptávku Vám zašleme nabídku. K reklamaci použijte reklamační protokol ke stažení: Reklamační protokol BILI MARKET s.r.o..

Zároveň, díky hlubokému povědomí o produktech v naší nabídce nabízíme komplexní a profesionální poradenství. Zaujal li Vás některý z našich produktů a nejste si jisti správným výběrem, kontaktujte nás - jsme zde pro Vás!

I když se snažíme prezentovat produkty s kvalitní fotografií a dostatečným popisem, může být rozhodnutí k nákupu těžkým oříškem. Máte li potřebu či zájem prohlédnout si vybraný produkt fyzicky, navštivte naši prodejnu Hobby Profi Market v Bruzovicích u Frýdku-Místku. Mnoho produktů Vám umíme předvést „v akci“, spolu s odpovědí na Váš dotaz. Navíc si můžete objednat čas Vaši návštěvy a jeden z našich specialistů se bude věnovat pouze Vám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení