Plynové topidlo na propan butan 105KW Bez nutnosti odvodu spalin

Kód: 65391F
Akce PB souprava v ceně
Značka: Kemper
–27 %
65391INOX 1024x768
33 430 Kč –27 % 24 350 Kč / ks 20 123,97 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Na PROPAN-BUTAN 105 kW. Efektivní spalování bez nutnosti odvodu spalin. Záložní, stacionární nebo mobilní vytápění větších prostor. Lze automatizovat.

Unikátní teplovzdušné topidlo na propan butan, vyrobeno v Evropě. Nerezový plášť, brutální výkon a kapacita 3700 m3/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plynový hořák s výkonem 48 - 105 kW generující pomocí ventilátoru horký vzduch s kapacitou 3700 m3/h. Plášť topidla je vyroben z leštěné nerezové oceli. Samozřejmostí je elektronické piezo zapalování, termojištění, volba provozu s termostatem nebo bez resp. možnost připojení k automatickému provozu.

Elektronická řídicí jednotka umožňuje automatické zapalování. Topidlo je vybaveno elektronickou regulací plamene, ionizační elektrodou a bezpečnostním termostatem.
Díky připojovací zástrčce může být použito s termostatem, čímž se přemění na zcela automatický provoz udržující požadovanou teplotu.
Termostat umožňuje automatické zapínání a vypínání v závislosti na požadované teplotě nastavené v termostatu, proto se tyto generátory doporučuje používat v chovných farmách. Mohou být také připojeny k humidistatu nebo časovači.

výkon 105 kW | kapacita 3700 m3/h | tlak propan butan 0,4 - 1,5 bar | spotřeba propan butan 3,1 - 6,9 kg/h | hmotnost 26 kg | vyrobeno Kemper Itálie

Ideální pro dobře větrané nebo venkovní prostory.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průmyslová topidla
? Termopojistka: ANO
? Výrobce: Kemper Group

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská skupina Kemper Group působí na českém a slovenském trhu prostřednictvím společnosti Da-So Group s.r.o. od roku 2010. Mezi nabízené značky patří také divize Plein Air a Walkover. Kemper Group Vám produkty především pro dům, zahradu, dílnu, stavbu, catering a volný čas. Všechny produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a skvělý design. Kemper je v současnosti světovým lídrem v kategoriích plynové nářadí a plynové kartuše. V Itálii a Francii je lídrem také v kategoriích lapače  hmyzu a odpuzovače škůdců, outdoorová elektrická a plynová topidla.