Vařič 3PGhisa FFD 9kW

Kód: 03125
2 200 Kč / ks 1 818,18 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2019

Jednohořákový vařič s termopojistkou, na propan butan s výkonem 8,8 kW od Foker

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednohořákový celolitinový vařič na propan butan s plynulou regulací výkonu vhodný pro vaření s potřebou vysokého výkonu nebo například v domácí "druhé kuchyni". Tři litinové nožky jsou demontovatelné. Všechny použité materiály splňují nejpřísnější kvalitativní normy a každý produkt je certifikován CE certifikátem. FOKER disponuje vlastní certifikovanou zkušebnou, kdy každý jednotlivý produkt prochází předprodejní technickou kontrolou. FOKER vyrábí a prodává plynové spotřebiče a je si nadmíru vědom, že bezpečnost a kvalita je na prvním místě.Produkty FOKER se výrazně liší celkovou kvalitou ve srovnání s neevropskou produkcí.

Vybaven bezpečnostní elektromagnetickou tepelnou pojistkou: vypne přívod plynu při nekontrolovaném zhasnutí plamene

  • Rozměr vařiče: v 18,5 x d 62 x průměr 41 cm
  • Výkon s regulací do 8,8 kW
  • Hmotnost: 5,5 kg
  • Spotřeba plynu: 640 g/h
  • Vhodný tlakový regulátor: 28 - 30 mbar
  • Vyrobeno v Itálii

FOKER Italy: „Všechno ostatní jsou jen kopie…“
Vařiče Foker nepatří mezi nejlepší na světě. Vařiče Foker jsou nejlepší na světě. Důkazem je více než 40 letá stabilita firmy se stálým zájmem zákazníků z více než 25 zemí světa. Foker vyrábí v Itálii. Vařiče Foker plní nekompromisně kvalitativní normy, Foker disponuje vlastní certifikovanou zkušebnou, kdy každý jednotlivý produkt prochází předprodejní technickou kontrolou. Vařiče Foker se výrazně liší celkovou kvalitou ve srovnání s neevropskými produkty.

Kupujete produkt v rustikálním designu. Produkt nebo jeho části jsou vyrobeny ze strojně neopracované litiny. Mírné nerovnosti, nesoulad designu nebo mírně odlišné rozměry nemohou být předmětem reklamace. Litina není chráněna antikorozní povrchovou úpravou, pro zabránění koroze skladujte a užívejte produkt na vhodném místě, případně udržujte pomocí rostlinného oleje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče plynové velkokapacitní
Záruka: 2 roky
? Druh plynu: propan butan
Počet hořáků: 1
Termopojistka: ANO
Výrobce: Foker

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: