Vařič FOKER® T.G. WOK 9 kW 03200w Na propan butan s wok roštem

Kód: 03200W
2 611 Kč / ks 2 157,85 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Dvouhořákový WOK vařič Foker Tondo Griglia T.G. na propan butan s výkonem 9,2 kW

Detailní informace

Detailní popis produktu

MODIFIKACE WOK

Vařič T.G. je vizitkou Foker - robustní, stabilní, mnohoúčelový, výkonný. Vařič T.G. se vyrábí více než 50 let, kdy až na drobné změny, které si vyžaduje doba a platné předpisy, je v podstatě stejný. Také proč měnit co je dokonalé. Mimo jiné vařič T.G. je nejvíce kopírovaným vařičem na světě, ovšem pouze Foker je originál!

Tříúrovňový hořák T.G. se ovládá třemi na sobě nezávislými regulačními ventily:

  • prostřední ventil → střední hořák
  • levý ventil → levý hořák
  • pravý ventil → pravý hořák

Rošt vařiče je ocelový modifikace WOK s průměrem 30 cm, kdy nejmenší nádoba by neměla mít méně než ∅ 21 cm / největší nádoba by neměla přesáhnout ∅ 41 cm. Rošt WOK lze jednoduše demontovat a vyměnit jej za litinový rovný. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče plynové velkokapacitní
? Druh plynu: propan butan
? Počet hořáků: 2
? Termopojistka: NE
? Výkon: 9,2 kW
? Výrobce: Foker
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 30.1.2024
spokojen s dopravou i s výrobkem. Ještě jsem ho nevyzkoušel. Ale dík
5
MK Avatar autora | 24.5.2022
Pokud chcete uvařit opravdu dobré asijské jídlo, tak bez WOK pánve a vhodného vařiče to prostě nedáte. Proto jsem si pro sebe pořídil vařič Foker v úpravě Wok. Takže tady jsou moje první dojmy: Montáž vařiče je naprosto bezproblémová. K připevnění 4 ks litinových nožiček budete potřebovat klíč č .10 a křížový šroubovák. K vařiči je nutné dokoupit plynovou hadici s redukčním ventilem, které nejsou součástí balení. Celou tuhle sestavu obchod nabízí, takže to zase není problém dokoupit. Doporučuji délku hadice min. 1,5 m. Výkon hořáků 9,2 kW je naprosto dostačující, ale pozor ve větrném počasí se bez krytí vařiče plamen i na nejvyšším výkonu často sfoukával. Doporučuji proto vařit v závětří. Potom vařič v pohodě utáhne i mou wok pánev s kulatým dnem o průměru 38 cm. Větší bych už na tento vařič raději nepoužíval. Pánev s kulatým dnem sedí na vařiči perfektně, ale i pánev s rovným dnem není problém. Regulaci plynu pro tři hořáky si musíte ze začátku pořádně osahat, protože jsou páčky ventilů pro chlapskou ruku docela malé a reagují až od pootočení o 45 st. do 90 st.. Intenzitu hoření je možné nastavit regulačními šrouby ve spodní části vařiče. Litinový vařič je jinak z podstaty použitého materiálu stabilní a zpracováním vypadá opravdu bytelně. Pod vařičem se to docela slušně zahřívá, takže doporučuji ho postavit vždy na nehořlavou plochu nebo dlaždici. Závěr: Všem nadšencům asijské kuchyně vařič vřele doporučuji.
D Avatar autora Dalibor - Bilimarket (Administrátor) 25.5.2022
Kéž by si i jiní našli čas na podobně rozsáhlou recenzi. Děkujeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vařiče Foker nepatří mezi nejlepší na světě. Vařiče Foker jsou nejlepší na světě.

Důkazem je více než 40 letá stabilita firmy se stálým zájmem zákazníků z více než 25 zemí světa. Foker vyrábí v Itálii. Vařiče Foker plní nekompromisně kvalitativní normy, Foker disponuje vlastní certifikovanou zkušebnou, kdy každý jednotlivý produkt prochází předprodejní technickou kontrolou.

Vařiče Foker se výrazně liší celkovou kvalitou ve srovnání s neevropskými produkty.