Mycí přípravek (koncentrát) průčelí, fasády, střechy 1 L DEDRA DED8823B4 dehet, organické, atmosférické nečistoty a další

Kód: DED8823B4
Doprava ZDARMA do 5 kg
Značka: DEDRA
277 Kč / ks 228,93 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

DEDRA DED8823B4 koncentrát 1:5 až 1:10 na čištění fasád, průčelí a střech je mimořádně účinný alkalický prostředek, který účinně pomáhá odstraňovat různé druhy nečistot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez problémů odstraňuje dehtové (saze), organické (rostliny, hmyz, extrémy, hnilobné procesy, bláto, atmosférické nečistoty, stopy po listí) a ropné (tuky, oleje, chladicí kapaliny) nečistoty z fasád, střech a průčelí. Přípravek lze použít na akrylátové, silikonové, silikon-silikátové fasády, fasády, střechy různých typů a dlažby.

Průměrná výtěžnost při čištění střech a fasád pomocí 10% roztoku je až 100 m² na 1 litr koncentrátu. Přípravek by měl být aplikován jako vodný roztok, přičemž jeho koncentraci je třeba přizpůsobit stupni znečištění povrchu.

K aplikaci přípravku lze použít postřikovač, který se ředí vodou v poměru 1:5 až 1:10 (100-200 ml přípravku na 1 litr vody). Je také možné použít pěnové kopí, které přípravek naředí v poměru 1:1. Přípravek je třeba rovnoměrně nastříkat na čištěný povrch ručním nebo pneumatickým postřikovačem a poté opláchnout vodou pod vysokým tlakem (přibližně 100 barů).

Doba aplikace přípravku závisí na stupni znečištění a povětrnostních podmínkách. Přípravek by se měl na povrchu nechat působit od 2 do maximálně 20 minut, přičemž je třeba zabránit zasychání.

Vlastnosti:

Vysoká účinnost přípravku
Rychlé působení - aplikace od 2 do max. 20 minut
Různé způsoby aplikace - postřikovačem nebo kopím
Vysoká účinnost - koncentrované složení
Lešticí přípravek
Technické údaje:

Objem: 1l kapaliny v láhvi

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
? Výrobce: Dedra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DEDRA Exim je největší polský výrobce nářadí a dílenského vybavení. DEDRA Exim se řadí ke světové špičce v oblasti AKU vybavení DEDRA SAS+ALL.

DEDRA FIRMA